14. Epizode – Saruna ar Žaneti Droni

Saruna ar Žaneti Droni. Par to, kā iepazinās ar Dombrovski, un par lēmumu nebraukt viņam līdzi uz Briseli.

Par sava uzņēmuma dibināšanu un aizvēršanu, par reklāmas tukšumu kā jomu, kā Žanete to sauc – zīmola reliģija.

Par cepšanos par to, ka ir pārāk labi.

Par to, ka Žanete ir laimīgākais cilvēks pasaulē, jo dara to, ko grib. Taču zina teikt, ka, lai darītu, ko grib, ir jāiegulda liels darbs.

Jābūt ir līdzsvaram satarp sēdēšanu un domāšanu, un darīšanu. Nevar tikai rosīties, un arī tikai sēdēt un kaut ko gaidīt.

Ir izdzīvots laiks, kad Žanetei gribējās iet uz laukiem, aitas un dzērvenes audzēt. Ar amatniecību nodarboties.

Šādi sapņi ir bijuši Žanetes mantu kastē, taču tagad tas beidzies. Tagad vēlas kļūt par labu līdzgaitnieku, jo tā, iespējams, ir viena no svarīgākajām dzīves “lietām”.

Par jautājumu uzdošanas svarīgumu – viens labi uzdots jautājums var palīdzēt tikt galā ar sevi vairāk nekā jebkas cits. Par tādu Žanete vēlas kļūt pati. Laba viela pārdomām!

Žanete stāsta par viens no labākajiem līdzgaitniekiem Declan Fitzsimons INSEAD – no labākās biznesa skolas. Šis fakts labi iezīmē mentoru/ skolotāju lomu ikviena ikdienā.

Visbeidzot Žanetes ieteikums – kā minimums 5 minūtes dienā paklusēt. Un otrs – uzprasi apkārtējiem cilvēkiem, ko viņi par tevi domā un tev būs viela pārdomām veselam gadam.

Žanetes dzīve nav vienas lietas nomaiņa pret citām – viņas dzīve ir process, kas šobrīd nonācis līdz šim labākajā punktā. Tomēr sastādītais saraksts ar lietām, kuras viņa grib savas dzīves laikā ir – redzēt ziemeļblāzmu, kļūt par labu līdzgaitnieku, iemācīties kaligrāfista rakstības tehniku u.c. – liecina, ka process ir tikai sācies!

 

Posted in podcast.