Kāpēc visiem vajag restartu, bet ne Tev

Šis būs par RESTART.

Par sevis pilnveidošanas, sevis atjaunošanas, sevis uzlabošanas pasākumu.

Var jau, protams, būt, ka viss Tavā dzīvē ir kārtībā, viss strādā, viss darbojas.

Diezgan neticami, tomēr tā var būt.

Taču ļoti iespējams, ka Tev ir līdzīgi kā Maijai, kura, atbildot uz jautājumu, kāpēc ir vēlme piedalīties tādā RESTART pasākumā, saka, ka ģimenes rūpēs aizmirsusi par sevi, bet “lidot” gribas.

Vai tāpat kā Edgaram, kurš atzīst, ka (parasti) ir enerģijas lādiņš, kuram vairs nav enerģijas. Kurš vienmēr ir skrējienā, bet nevar atrast balansu starp izdarīt vairāk un justies labāk fiziski.

Vēl kāds saka, ka ir ‘meklējošais cilvēks’.

 

Es pats savukārt vēlos izslēgt mobilo telefonu un 3 dienās iegūt jaunas idejas, jaunas pieejas un zināšanas. Uztrenēt sevi fiziski, mentāli un uzlādēties filozofiski.

 

Iebildums #1

Šis nav Tev, ja meklē tikai iedvesmu vien. RESTART`ā būs darīšana. Vingrosim ar svara bumbām, pildīsim uzdevumus, stiprināsim nervu sistēmu ar elpošanu. Pēc šī pasākuma viss tikai sāksies. Ja jau tagad zini, ka pēc tam dažu nedēļu laikā viss ieies vecajās sliedēs, tad nemaz nepiesakies.

Iebildums #2

Uz RESTART`u nevajag pieteikties, ja Tavā dzīvē pārmaiņas nav vajadzīgas. Ja pilnīgi visās jomās jau visu zini, visu proti. Augstprātīga attieksme un es-visu-labāk-zinu sindroms traucēs citiem, kuri ir spējīgi atzīt savas vājās vietas, lai uzlabotu savas spēcīgās.

Iebildums #3

Nepiesakies, ja domā, ka šāds RESTARTS atrisinās visas problēmas vienā piegājienā. Ja meklē vienu rezultātu, vienu paņēmienu, vienu triku, kas padarīs visas kaites par nebijušām. Tā nenotiks. RESTART ir ar uzsvaru uz procesiem. Uz atjaunošanās un uzlabošanās procesiem. Kurus ar darīšanu jāatbalsta. Ikdienā. Kā budistu teicienā – nav ceļa uz laimi, jo laime ir ceļš. RESTART gan nebūs par budismu, tomēr šis teiciens labi iederas.

 

 

Iebildums #4

Vēl var gadīties, ka esi jau mēģinājis visu. Katrā ziņā, Tu vismaz domā, ka esi mēģinājis visu, bet nekas nestrādā. Un vispār, par visu, ko dari, Tev ir skepse. Neticība, ka tas var palīdzēt uzsākt kaut mazākās pārmaiņas. Ja Tevi kāds ir atsūtījis uz RESTART`u, uzdāvinājis ielūgumu. Bet pats Tu netici tam visam…

Māris Žunda, piemēram, saka, ka uzņēmumu semināros vairs neuzstāda ledus vannas. Neviens tajās nekāpj. Līdz šim no korporatīvo semināru auditorijas ledus vannā iekāpuši esot 0%. Jo šajos semināros dalībnieki ir uzņēmumu atsūtīti. Motivācijas un vēlmes viņiem nav nekādas. Un nekas viņiem arī nepalīdz. Toties Māra rīkotajos privātajos pasākumos ledus vannā ir iekāpuši 100% cilvēku. Ja Tu domā, ka vari vai domā, ka nevari – abos gadījumos Tev ir taisnība.

 

Iebildums #5

Un ir vēl kāds iemesls, kādēļ Tev nevajadzētu piedalīties RESTART`ā. Ja tajā nedēļas nogalē Tev ir jāsvin kāzu jubileja, jābūt kopā ar bērniem zaļumos, esi laivu braucienā vai vienkārši piedalies siena vākšanas talkā laukos. Tas ir svarīgi – kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem pavadīt laiku pie dabas. Šādas aktivitātes nav jāatceļ vai jāpārceļ!

 

RESTART būs arī rudenī/ ziemā. Ar citu programmu un citiem lektoriem. Bet būs.

 

Vēl pāris vārdi par programmu.

RESTART virziens ir fizioloģija, psiholoģija un filozofija. Vienā plūdumā būs laiks un iespēja praktiski iedziļināties savā ķermenī, prātā un apziņā. Piektdienā iesākt visu ar prāta un apziņas sakārtošanu.

Liels uzsvars visu 3 dienu laikā tiks likts uz uzvedības psiholoģiju, ieradumu veidošanas, ikdienas rutīnas iedibināšanai. Kā nepārslogot savu gribasspēku, bet ļaut ieradumu spēkam stūrēt laimīgas dzīves virzienā.

Otrā diena – vispiepildītākā. Tomēr plūstoši un viendabīgi.

Saruna par uzturu un degustācija. Pārgājiens, elpošanas un nervu rūdīšanas meistarklases. Vingrošana, kreativitātes un humora izjūtas pilnveidošana.

Noslēdzošā dienā ļoti fizisks sākums ar olimpisko treneri – funkcionālā vingrošana un fitness. Gan svara bumbas, gan dažādu ikdienas priekšmetu izmantošana ķermeņa spēkam un izturībai.

 

Un viena no noslēdzošajām lekcijām-meistarklasēm, kas vairos ikviena pašpārliecinātību un drosmi – pašaizsardzības filozofija, psiholoģija un fiziskie triki un paņēmieni. Nekas tā neuzlabo staltu un drosmes pārpildītu ķermeni kā apziņa, ka sevi vari pasargāt visbriesmīgākajos mirkļos.

 

Šo trīs dienu garumā meistarklases vadīs Latvijā labākie savas jomas meistari un profesionāļi. Esmu  par šo īpaši piedomājis un aicinājis savās zināšanās un prasmēs dalīties izcilus līderus.

==

 

Es zinu, ka Tu esi aizņemts. Es zinu, ka jau  pati vēstule ir gara.

Zinu, ka cilvēkiem nepatīk anketas utml.

Tomēr tā kā es strikti pieeju dalībnieku atlasei, gribu saprast katra individuālo motivāciju un mērķus.

 

Pirms runāju ar katru potenciālo dalībnieku par programmu un sīkākām detaļām, man ir lūgums aizpildīt šo formu!

Tajā ir daži jautājumi, kas būtiski, lai visu precīzi saplānotu.

Pēc tam es labprāt pārmītu ar Tevi pāris vārdu par šo visu telefonsarunā vai tiekoties klātienē. Tikai tad katrs varam cerēt uz superiznākumu, piedaloties RESTART.

 

Posted in Blogs, Uzlabo sevi.