#47 – 5 atradumi: spogulis, kas tevi mēra, braucošs čemodāns un elpot ar turbīnu [no 17.jūlija]

1. INSTRUMENTS. Spogulis.

naked-minReti kurš zina savu BMI, vai pat ir kāpis uz svariem un izmērījis, kāds ķermenī ir tauku vai pat t.s. iekšējo tauku (visceral fat) īpatsvars. Man, kad pēdējo reizi to mērīju, 17% bija kopējais, 7,5% iekšējais. Nekomentēšu, cik tas labi vai slikti, jo tas neattiecas uz šo atradumu. Šis atradums būs ļoti aktuāls tiem, kuri kaut nedaudz aizraujas ar sevis izmērīšanu, sevis uzlabošanu kvantitatīvi un arī kvalitatīvi. Tātad, atradums – nenormāli kruts aparāts. Lai gan aplūkojot to, pēc aparāta tas nebūt neizskatās. Tā ir gudra spoguļa un svaru kombinācija, kas saslēgta ar aplikāciju. Šis Naked spogulis nosver, un vienlaicīgi arī noskenē tavu ķermeni, un pēc tam aplikācijā uzrāda pilnības un nepilnības ar 2,5% lielu kļūdu. Tas ir maz! Ļoti maz. Jau manis piesauktie ķermeņa tauku mērītāji, atkarībā no ražotāja, patiesībā ir ļoti neprecīzi. 2,5% kļūda ir lielisks sasniegums. Taču vēl lieliskāka ir pati ideja – rādīt 3058703-inline-3-this-beautiful-mirror-is-really-an-incredibly-accurate-scale-minnovērojumus pēc ārējiem parametriem. Spoluglis noskenē ķermeni – 30 attēlus sekundē un, saliekot tos kopā, izveido kopējo 3d bildi. Pēc tam telefona aplikācijā var iegūt pilnu atskaiti par novēroto un tad attiecīgi izlemt, kas un kā darāms tālāk.
Manas visas 10 balles izgudrojumam!

Cena padārga. Taču, pēc tā, ko dara un kāds sniegums, iespējams, ka loģiska –  499$.

 

 

2. RĪKS. Saspiest video failu ar Compressify

Compressify-minPagājušajā reizē viens no atradumiem bija online aplikācija, kas ļauj saspiest bildi mazākā izmērā, nesamazinot acij tīkamo izšķirtspēju. Saņēmu pat vienu paldies par šo atradumu.
Šajā reizē līdzīgs atradums, tikai šoreiz video saspiešanas rīks. Padarīt video mazāku izmēru megabaitos, taču neziedojot kvalitāti. Kādam varētu būt praktiski noderīgs rīks.

 

 

3. ELPOŠANA. Elpošanas mazs maziņš instrumentiņš degunam – Turbine breathing aid

Turbine-breathing-pack-logo-minPar elpošanas nozīmīgumu var pārliecināties ikviens, kurš stresa situācijā izmantotu box breathing tehniku, lai nomierinātos uztraukuma brīžos. Ir pat cilvēki, kuri saka, ka aukstums un karstums, slimības un kaites var pārvarēt, ja pareizi elpo un ja piekopj elpošanas uzlabošanas pieeju.
Šoreiz klausoties Ben Greenfield podkāstu, viens no intervējamajiem gandrīz vai garāmejot pieminēja tādu mazu ierīcīti, kura palīdz elpošanai. Un kā izrādās, tā palīdz nevis vienkārši elpot, bet ārkārtīgi pozitīvi ietekmē sākot no sportiskā snieguma, beidzot ar miegu. Šo ierīci izmanto un par to iestājas ļoti daudz pro sportisti. Skrejēji, riteņbraucēji, airētāji un droši vien daudzi citi.
Kā paši ierīces autori saka, tas uzlabo skābekļa apriti par 38%. Tas pat parastam amatierim ir milzīgs uzlabojums, nemaz nerunājot par profiņiem.
Maksā vien 19,99$. Pasūtīšu!

 

4. INSTRUMENTS. Aplikācija pārtikas produktu kalorijas, vitamīni, minerālvielas un pat atbilstība diētām

food_data_simple-minProductHunt man atkal ir pasviedis labu atradumu. Šoreiz smuka, nezin gan, cik noderīga un praktiska tā izrādīsies, vietne, kurā plaši un glīti var noskaidrot uzturvērtību jebkuram ēdienam, pat gataviem veikala produktiem. Nu, protams, gatavie un pārstrādātie produkti pamatā attieksies uz ASV tirgu un tur lielveikalos atrodamajiem produktiem. Taču visizplatītākie vienas izejvielas produkti – dārzeņi, augļi, gaļas u.c. sastāvdaļas tur būs iekšā.
Vietnē var smuki un acij tīkami noskaidrot, cik kaloriju (nesvarīgi), kādas makro barības vielas, kādus vitamīnus satur utml. Un kas man sagādāja īpašu prieku – tā parāda, kādām diētām atbilst šis produkts. Vai vegāniem, veģetāriešiem, bezglutēnniekiem un tamlīdzīgi.
Ja ēdiens ir Tavā interešu lokā, tad uzmest aci būs interesanti.

 

5. JAUTRI. Čemodāns, ar kuru var braukt.

modobag-minTā nu ir sanācis, ka visi atradumi tādi inovatīvi un drusku ar tādu kā hi-tech piesitienu. Taču ko nu tur piebilst. Nekas cits tiešām šonedēļ neiekrita tik ļoti acīs.
Vienīgi pats stulbākais šajā visā ir tas, ka nekas no visiem atradumiem man pašam mājās vēl nav, neesmu pats testējis un viss ir novērtēts neklātienē.
Ja es sāktu veidot ko līdzīgu kursoram, tad, iespējams, es šādas lietas dabūtu arī reāli palietot. Taču šobrīd es tik tā, pasiekalojos.
Tieši tā tas ir ar motorizēto čemodānu. Es neteiktu, ka man tāds ir nenormāli vajadzīgs. Taču fans būtu liels ar tādu ceļot, vai, kā minimums, izlaist pa parku. Šeit noskaties video! Vienaldzīgo nebūs! 🙂

 

 Neiekļuva topā:
http://www.hellojoy.ai/?ref=producthunt mental health training buddy
Posted in 5 lietas and tagged , , , .