#29 – 5 atradumi no 14.marta

seabin-630x339Neesmu drošs, vai daudz kas no šī izrādīsies praktiski noderīgs ikvienam no mums mājsaimniecībā, taču ļoti interesanti apskatīties īsos video gabaliņos, kā no parastas sofas izveidota divstāvīgā gulta, vai jumta logiem iemonētas saules aizsargājošās plēves. Tas no FB lapas “Impressive & Interessting”.

Otrs atradums ir no citas lapas, taču idejiski līdzinās iepriekšējās lapas atradumiem. Tas ir spainis, kas attīra., kas izcili attīra ūdeni. Nezinu, kā lielās ūdens tiplnēs, bet mazos dīķīšos vai baseinos varētu izrādīties noderīgs. Ņemot vērā, ka manā īpašumā nav nedz baseina, nedz dīķa man to pagaidām nevajaga. Taču pieļauju, ka kādu no Jums tas varētu ieinteresēt.

 

 
 

Quora-Logo-EPS-vector-imageVairs nevar saprast, vai apsēstība ar kaut ko, kaut arī ko ļoti pozitīvu, ir īpaši laba lieta. Quora katrā ziņā ir ievelkoša un vienlaicīgi arī ļoti noderīga. (tāpat kā ProductHunt, starp citu).
Šis atradums noteikti ir pamācošs un labs pārskats pār dažiem trikiem, no kuriem vienu otru ievest dzīvē būtu ārkārtīgi noderīgi. Uz jautājumu sadaļā “ikdienas psiholoģija” – kādus psiholoģiskos trikus un hakus būtu noderīgi zināt? – šobrīd sniegtas jau 347 atbildes.

Loģiski, ka visas lasījis neesmu. Šķiet, tikai kādas 5 vai 6. Un te links uz labāko atbildi no tām, kuras lasīju.

 

 
 


Paeksperimentēšu ar video. Šajā reizē varat noskatīties video ar manu atradumu par to, kā viegli padarīt sāpes (gan fiziskas, gan psiholoģiskas traumas utml.) par nenozīmīgām.

 

 
 

4. APLIKĀCIJA. VideoPad.
videopadJau sen meklēju kādu bezmaksas aplikāciju video montēšanai. It kā jau varētu kaut ko labu arī torentos lejuplādēt, taču vēlējos ko legālu. Audio apstrādei izmantoju Audacity, un beidzot esmu atradis kaut ko līdzvērtīgu video vajadzībām – VideoPad by NCH Software
Ja godīgi, vēl neesmu kārtīgi papētījis un patestējis. Taču aizvadītajā nedēļā man nācās gatavot kādu video apsveikumu, un pirmais iespaids likās gana labs.

 

 
 

5. CILVĒKS. Jānis Butevics.
janis_butevicsLasot Quora, nejauši uzgāju kādu atbilžu rakstītāju, kura atbildes man likās sakarīgas, un kuram ir diezgan liels skatījumu skaits, arī atbilžu skaits. Tā kā valoda quorā ir angļu, bet vārds likās diezgan latvisks, nolēmu papētīt. Kā izrādās, latvietis, vien 22 gadus vecs, taču stils, pieeja un arī atbildes absolūti nemaz neliecina, ka cilvēks būtu tik jauns. Visu cieņu, ļoti iespaidīgi! Un dubults prieks, ka kāds no Latvijas var šādā līmenī startēt citu ļoti augsta līmeņa cilvēku vidū.
Jānis skaitās kā visvairāk skatītais autors sadaļā – pisholoģija ikdienas dzīvei

 

 
 

Netika top 5
Posted in 5 lietas and tagged , , , , .