#22 – 5 atradumi no 24.janvāra

1. MŪZIKA.  Morcheeba – enjoy the ride (2008. gads)
Morcheeba-EnjoytheRideIeslēdzu radio. Baltkom. Dzirdu –  laba dziesma. Ieklausos – tāda pazīstama balss. Liekas, tā kā Morcheeba. Uzlieku shazam. Apstiprināts!
Jauns singls? – nodomāju. Iegūglēju. Izrādās 2008.gads!!!

Lūk, daži mūziķi rada dziesmas, kas izklausās aktuāli un svaigi arī pēc daudziem gadiem.

 

Nebiju šo gabalu dzirdējis. Daudzi noteikti ir, es nebiju. Jaunatklājums!

 

 

2. MŪZIKA. Miike Snow Gengis Khan – dziesma

Miike_GengisNetipiski. Taču šonedēļ manos atradumos ir vēl viens mūzikas gabals. Lai gan šajā gadījumā es vairāk par pašu izpildītāju, nevis par konkrētu dziesmu.
Maza priekšvēsture. Kad vēl daudz laika veltīju seriāliem, viens no maniem favorītiem bija Suits. Tituldziesma, kas skan sērijas sākumā ar titriem, ir ļoti catchy un lipīga. Ne tik ļoti, lai skrietu un meklētu izpildītāju, bet gana piesaistoša, lai dungotu līdz.
Pagājušā nedēļā sēžot kafejnīcā, no kuras pēdējā laikā arvien biežāk strādāju, skanēja vesels albums ar vienu izpildītāju. Sāku ieklausīties un sadzirdēju pazīstamu balss tembru un mūzikas stiliņu. Ņemot palīgā shazam, sapratu, ka tas ir tas pats, kurš izpilda Suits tituldziesmu.
Šoreiz īpašu uzmanību pievērsu dziesmai Čingis Hans jeb Gengis Khan.

 

 

 

 
3. METODE. Meetup tikšanās kā intervijas
Attēls no www.masterminders.co

Attēls no www.masterminders.co

Pagājušajā nedēļā rīkoju mastermind grupu “atvērto durvju dienu”. Aptuveni tā to var nosaukt. Par pašu pasākumu iepriekšējā reizē nedaudz pastāstīju.

Pie atradumiem vēlos minēt pasākuma organizēšanas veidu. Man tas likās tik iespaidīgi, ka iesaku ikvienam, kuram jārīko sapulces vai jebkāda cita veida tikšanās, sarunas un diskusijas, tās veidot kā intervijas.
Atrunāt spēles noteikumus, iecelt sevi vai kādu par moderatoru, sagatavot jautājumus, sagatavot tematus un vadīt šādu pasākumu kā paneļdiskusiju. Teiksim, kā TV diskusijraidījumu.

Tieši tā es rīkoju šo mastermind meetup pasākumu. Kā izrādās, noturēt fokusu, pārējo interesi, kā arī dinamiku un raitumu šādā veidā var daudz efektīvāk. Iesaistīti tiek visi, viss notiek ātri, bez liekvārdības un bla bla bla. Turklāt tā var dziļāk ierakties tematā un ikviena cilvēka būtībā.

 

 

 

 
 
 

4. ĒDIENS. dīgsti + rozmarīns

File_000 (1)Kaut kad septembrī starp 5 lietām biju minējis rozmarīna krūmu, kurš aug pie Portugāles DeLaWake baseina.
Šonedēļ iznāca atrast nu baigi(!) lielo svaiga rozamrīna podiņu rimijā. Parasti šos podiņus nepērku, jo pārāk bieži tur tik vien kā pāris zariņi, bet padārgi. Šoreiz kupls kā eglīte.
Nepagāja ne dažas dienas, kā blakus rozmarīna podiņam parādījās kompanjoni. Ilzes “Absolūts Ēd” dīgsti. Diedzēti zirņi, kressalāti, rukola.

Visiem garšo, visos enerģija un hlorofils (te sīkāks apraksts, kas tas ir un kāpēc svarīgs).

 

 

 
5. HUMORS
dirshBez komentāriem, bet ar nenormāliem smiekliem…!
 ===============
  
Posted in 5 lietas and tagged , , , , , , .