#1 – 5 LIETAS no 1. septembra

Man iepatikās Tim Ferris ideja un es izlēmu to nozagt.

Turpmāk svētdienās vēlos padalīties ar 5 lietām, kas visas nedēļas garumā izrādījušās kā atradums, jaunums, laba ideja, mūzika vai jeb kas.

Šīs nedēļas 5 lietas:

QuestionOfTheDay

1. Jauns podkāsts “Question of the Day

To vada James Altutcher (“Choose yourself” un “The James Altucher Show Podcast“) un Steven Dubner (Freakonomics) . Abi izcili rakstnieki, ideju autori, podkāsteri jeb citiem vārdiem sakot, kruti un iedvesmojoši cilvēki.

 

Podkāsts ir par to, kā uzdot interesantu jautājumu, un kā tam atrast interesantu atbildi. Pēc būtības ļoti kreatīvs piegājiens. Es pat domāju, vai nevajadzētu man ar ko tamlīdzīgu paampelēties. Varbūt kaut ko tādu es varētu ar Solona Klubu kopā darīt?

 

Quora-Logo-EPS-vector-image

2. Quora.

Ja Tevi interesē saturs un sociālie tīkli, ja nevēlies tikai smukas bildes, bet meklēt un atrast idejas, atbildes vai pat uzdot jautājumus – Quora ir ūber labākais atradums. Uzdod jebkādu jautājumu, atbildi uz jebkuru, meklē un seko līdzi tam, ko citi jautā un atbild. Iespējams jauns blogošanas veids! Absolūti labākais atklājums!

 

Ryanair_mobile-app-example

3. Ryanair app telefonā.

Šonedēļ DeLaWake aicināja mani uz Portugāli taisīt ēst. Portugālē, ciemā Santa Clara ir viena no maniem čomiem Kaspara Slavinska organizēts veikborda un vispār čilošanas nometne. Un šad tad te brauc veseli kolektīvi no uzņēmumiem (iesaku Tev arī). Es piekritu atbraukt un taisīt ēst. Uz šejieni braucu ar Ryanair.

Garš ievads, bet ideja tāda – check-in un boarding pass telefona ekrānā. Ārkārtīgi ērti!

 

 

IMG_0066

4. Rozmarīns no krūma.

Tepat Portugālē kartupeļus cepu krāsnī. Izgāju ārā aiz mājas, un tāpat kā no upeņu krūma, noplēsu dažus zariņus.

 

 

 

IMG_0067

5. Aitas biezpiens/ siers.

Ļoti maigs. Kaut kas starp mocarellu, biezpienu un sieru “Philadelphia”. Nereāli garšīgi, īpaši ar no koka noplūktām vīģēm.

 

 

 

 

Ja godīgi, tad es šo daru nedaudz sevis paša dēļ, lai pats piefiskētu krutas lietas, kuras pamanu vai pamēģinu. Solot tās aprakstīt, man sniegs divejādu labumu – būšu spiests katrreiz domāt līdzi. Otrkārt, ļaus man trenēties aprakstīt.

 

Iesaku arī Tev kaut ko līdzīgu.

Varbūt var to pie komentāriem zem katra rakstiņa padalīties ar Taviem atradumiem!?

 

Posted in 5 lietas and tagged , , , .