#15 – Kas jādara tagad, lai piepildītos rīt

sesi_plausiEs sēžu un domāju, ka būtu labi, ja nākotnē es būtu bagāts, veiksmīgs, vesels un respektējams cilvēks. Sēžu un kaļu plānus. Rakstu uz lapiņas, izdaru skaļas un pat publiskas apņemšanās.
Un tā gadu no gada. Citreiz vecgada vakarā, citreiz motivācijas uzplūdu brīžos. Taču visā visumā sapņoju.
Tikai pavisam nesen man nāca sava veida apskaidrība, kuru vēl papildus apstiprina daudzi cilvēka psiholoģijas un uzvedības pētījumi. Tie saka, ka cilvēks par kaut ko ļoti sapņojot un plānojot, bieži vien to izdzīvo savā prātā tiktāl, ka viņa psihes dzīlēs tas tiek uztverts kā reāli notikušais. Tādēļ arī rezultāti reālajā dzīvē izpaliek.
Tās apskaidrības būtība ir gaužām vienkārša. Rakstīšu trekniem burtiem. Rītdiena rītdien būs tāda pati šodiena kā šodien.
No šīs perspektīvas jāsāk pārdomāt pieeja saviem mērķiem un plāniem. Jābeidz pliki plānot rītdiena, bet jāsāk nopietni pārdomāt to, kas jādara konkrēti tagad, lai jebkas būtu tāds, ko gribi.
Ja plāns nomest svaru, tad jāsaprot, ka tieši tagad tas cepums vai bulciņa ir jānoliek malā. Ja gribi, lai tavi mazbērni pēc 10 gadiem tevi samīļo, tad tu šodien jau ar saviem bērniem pavadi laiku.
Ko sēsi, to pļausi.
Cik vien var un ko vien var, sākam jau šodien!
Posted in Īsi rakstiņu sērija and tagged , , .